Mobile menu

3. Türk Devletler Teşkilatı Tarım İş Forumu ve Fuarı Taraz Kazakistan

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Türk Devletler Teşkilatı (TDT) Tarım ve Hayvancılıktan Sorumlu 3. Bakanlar Toplantısı marjında “Türk Dünyası Tarım Forumu” ve Fuarı 19-21 Mart 2024 tarihinde Kazakistan Cumhuriyeti’nin Taraz şehrinde gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

 Söz konusu etkinliğe, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs Tük Cumhuriyeti, Macaristan, Özbekistan, Türkmenistan’dan ve ülkemizden tarım sektöründe faaliyet gösteren iş insanlarının iştirak etmesi öngörülmektedir.

Tarım ve Hayvancılıktan sorumlu Bakanların da katılacağı “3. Türk Dünyası Tarım Forumu ve Fuarı kapsamında katılımcı firmalar arsında ikili iş görüşmeleri yapma imkanı da olacaktır. İngilizce simultane tercüme hizmetinin sağlanacağı etkinlikler 19-21 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olup taslak program katılım teyidi veren firmalarımıza ayrıca iletilecektir.

Katılmayı düşünen üyelerimizin katılım teyitlerini en geç ekteki formu eksiksiz doldurarak 15 Mart 2024 tarihine kadar Türk Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği’ne ( Adem Kula, Tel: 0212 324 95 42, E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) bildirmeleri gerekmektedir.

 

DİĞER DUYURULAR

       

Web Tasarım DAIO